O co chodzi z rozmiarami?

Dotyczy akcesoriów dla dziewczynek

W swojej ofercie posiadamy 3 modele kokardek: panna S, panna M oraz panna L. Różnica w rozmiarach (S,M,L), tkwi jedynie w modelu kokardki. Zauważ, że różnią się od siebie wielkością, stąd „rozmiarówka”. Ponadto informujemy, że rozmiar naszych opasek jest uniwersalny i pasuje na ok. 30-60 cm obwodu główki dziecka. WYBIERAJĄC „ROZMIAR”- WYBIERASZ JEDYNIE MODEL KOKARDKI.

PANNA S

Smukła, delikatna i dyskretna. Wykonana z wąskiego paseczka materiału, zawiązana ręcznie specjalną techniką. Idealnie nadaje się jako ozdoba główki noworodka. Wymiarami nie różni się dużo od swojej siostry- panny M, ale jest od niej znacznie delikatniejsza. Wymiary: ok. 7 x 3 cm.

PANNA M

Tradycyjna kokardka szyta ręcznie. Niewielka i urocza. Z powodu swojego średniego rozmiaru świetnie pasuje na niemowlaczka i dziewczynki w okolicy 1,5-2 lat. Co nie oznacza jednak, że młodsze czy starsze damy w pannie M nie będą wyglądały równie pięknie. Wymiary: ok. 6 x 3,5 cm.

PANNA L

Aktualnie największa z sióstr. Podobnie jak panna M- tradycyjna kokarda szyta ręcznie. Pięknie ozdobi główkę starszych dziewczynek. Dzięki swojej wielkości nie „ginie” na głowie, pozostaje doskonale widoczna. Świetnie nadaje się jako ozdoba na co dzień jak i na specjalne okazje. Wymiary: ok. 9 x 5,5 cm.